Priešmokyklinė grupė „Gulbiukai“ surengė smagią sporto šventę kartu su tėveliais. Renginio metu vaikai ir jų tėvai aktyviai dalyvavo įvairiose estafetėse bei trikrepšio rungtyse, patyrė daug džiugių emocijų, stiprino tarpusavio ryšį ir skatino fizinį aktyvumą.
Tokios šventės yra itin svarbios vaikų raidai. Fizinis aktyvumas padeda stiprinti vaikų sveikatą, gerina koordinaciją, ištvermę ir bendrą fizinę savijautą. Sportuodami vaikai mokosi bendradarbiauti, laikytis taisyklių, siekti bendrų tikslų ir pasitikėti savo jėgomis.
Ne mažiau svarbi ir bendra veikla su tėvais. Kartu sportuodami vaikai jaučiasi saugesni, labiau pasitikintys savimi, stiprėja emocinis ryšys su artimaisiais. Tokie bendri užsiėmimai kuria teigiamas emocijas. Džiaugsmas, juokas ir bendras laikas kartu stiprina bendruomeniškumą ir kurią gražius prisiminimus.
Mokytojos Kristina ir Simona








