Menu Close

Išvyka į A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą

Balandžio 22 d.,”Geniukų” ir “Gulbiukų” grupės ugdytiniai lankėsi A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje. Čia vaikai pakartojo pagrindines saugaus elgesio taisykles bei edukacinėje programoje „Saugus vaikas“ plėtojo vaiko, kaip pėsčiojo eismo dalyvio saugaus elgesio buityje, kompetencijas. Tam buvo naudojama vaizdo – garso – kompiuterinė technika, maketai. Užsiėmimas buvo įdomus ir naudingas.

Mokytojos Kristina ir Neringa

 

Skip to content