Balandžio 22 d., mūsų įstaigos vyr. mokytoja Kristina Kazlauskienė ir vyr. logopedė Milda Bagdonienė dalyvavo Kauno lopšelyje-darželyje „Rasytė“ vykusioje respublikinėje metodinėje-praktinėje konferencijoje. Renginio metu specialistės skaitė pranešimą „Žodelį tariu – pasaką kuriu“, kuriame jos dalijosi sukauptą gerąją darbo patirtimi, kaip per pasakų kūrimą lavinti vaikų kalbinius įgūdžius ir puoselėti pagarbą gimtajam žodžiui. Renginys buvo skirtas „Knygos savaitei“ paminėti bei lietuviško paveldo – gyvojo žodžio, pasakų ir tarmių turto – puoselėjimui ugdymo procese. Konferencijos metu pedagogės gilino žinias apie tai, kaip inovatyviai ir kūrybiškai perteikti vaikams lietuvių liaudies kultūrą, stiprinti jų kalbinį tapatumą bei meilę gimtajai kalbai.

