Menu Close

Gr. ,,Geniukai” veiklos su tėveliais

Gr.,,Geniukai“ vaikų tėveliai aktyvūs, supratingi, noriai padedantys, įsijungiantys į grupės gyvenimą. Noriai padeda organizuoti išvykas, edukacijas vaikams, veiklas, žaidimus, patys jose dalyvauja. Rudenį, kai už lango tamsuma, kartu su vaikais dalyvavo edukacijoje apie žvakių liejimą iš vaško, padėjo vaikams pasidaryti po savo žvakutę. Gvido mama Laura, pasidalijo žiniomis, idėjomis, patirtimis apie Helovyną, kartu piešė, klijavo, kirpo ir aptarė su vaikais, kas jiems pavyko, įsiminė, sužinojo. Jokūbo tėveliai du kartus pakvietė vaikus į ,,Ateities vaikų studiją“. Grupės vaikai kartu darė eksperimentus, bandymus, dalyvavo stebėjimuose, gilino žinias apie vandenį, jo būsenas, reikalingumą. Kartu gamino vaivorykštes, vulkanus, tirpino ledo luitus, stebėjo kas ten sušalę. Įtvirtino žinias apie spalvas, skaičiavo, suprato kas ir kodėl plaukia, o kas skęsta. Po rimtų darbų, laukė vaikų žaidimai, pramogos.
Ramų žiemos vakarą, vaikai tėvelius pakvietė pas save į darželį, kartu pasibūti, pasikalbėti, pamatyti ką jie išmokę, kaip jiems sekasi kartu dainuoti, šokti, žaisti… Marko tėtis Gabrielius, futbolo treneris, suorganizavo vaikams futbolo treniruotę, kartu sportavo,
suteikė žinių apie šią sporto šaką. Geros emocijos, smagus laikas kartu. Vasariškas rytas kartu su Vyčio mama Indre. Veikla lauke, renkant gamtinę medžiagą, ją pritaikant skaičiavime, rašyme, piešime, kūryboje…Vaikai noriai kartu kūrė, žaidė, klausinėjo, siūlė savo žaidimus. Veiklą užbaigė judria veikla, su daug emocijų ir braškiniu apdovanojimu.

AČIŪ sakome visiems ir kviečiame kitus tėvelius dalintis, dalyvauti, padėti vaikams augti ir tobulėti. Gražios vasaros.

Mokytoja Sigutė Bartkuvienė

Skip to content