Menu Close

,,Pižamadienis-sulčiadienis“ gr. ,,Gandriukai“

Paskutinį balandžio penktadienį vėl vaikučiai rinkosi su pižamomis, džiaugėsi vienas kito ir savo aprangomis. Šį kartą ugdytiniai ne tik apžiūrinėjo paruoštus vaisių, daržovių padėklus, aptarė spalvas, skonius, vaisių/daržovių naudą, įvardijo pavadinimus, susipažino su naujais. Viktorijos mama dar kartą prisijungė prie ugdomosios-patyriminės veiklos, kurios metu vaikai  patys spaudė sultis mažomis rankytėmis, ragavo, degustavo, mėgavosi procesu, patyrė puikių emocijų.

                                                                                         Mokytoja Elena Ališauskienė

Skip to content