Paskutinį balandžio penktadienį vėl vaikučiai rinkosi su pižamomis, džiaugėsi vienas kito ir savo aprangomis. Šį kartą ugdytiniai ne tik apžiūrinėjo paruoštus vaisių, daržovių padėklus, aptarė spalvas, skonius, vaisių/daržovių naudą, įvardijo pavadinimus, susipažino su naujais. Viktorijos mama dar kartą prisijungė prie ugdomosios-patyriminės veiklos, kurios metu vaikai patys spaudė sultis mažomis rankytėmis, ragavo, degustavo, mėgavosi procesu, patyrė puikių emocijų.
Mokytoja Elena Ališauskienė



