Menu Close

Grupės „Gulbiukai“ išvyka į gaisrinę

2026 m. balandžio 20 d. priešmokyklinės grupės „Gulbiukai“ vaikai vyko į gaisrinę. Mažieji turėjo puikią galimybę iš arti susipažinti su ugniagesių gelbėtojų darbu: apžiūrėjo gaisrinės patalpas, specialiąją techniką, įrangą. Vaikai ne tik pamatė gaisrininkų automobilius, bet ir galėjo juose pasėdėti, sužinoti, kaip jie naudojami skubant į pagalbą. Smalsuoliai taip pat išmatavo vandens žarnų ilgį, sužinojo daug įdomių faktų apie saugų elgesį ir gaisrų prevenciją. Išvyka suteikė daug džiugių emocijų, naujų žinių ir paliko neišdildomų įspūdžių.

Mokytoja Simona

Skip to content