2026 m. balandžio 20 d. priešmokyklinės grupės „Gulbiukai“ vaikai vyko į gaisrinę. Mažieji turėjo puikią galimybę iš arti susipažinti su ugniagesių gelbėtojų darbu: apžiūrėjo gaisrinės patalpas, specialiąją techniką, įrangą. Vaikai ne tik pamatė gaisrininkų automobilius, bet ir galėjo juose pasėdėti, sužinoti, kaip jie naudojami skubant į pagalbą. Smalsuoliai taip pat išmatavo vandens žarnų ilgį, sužinojo daug įdomių faktų apie saugų elgesį ir gaisrų prevenciją. Išvyka suteikė daug džiugių emocijų, naujų žinių ir paliko neišdildomų įspūdžių.
Mokytoja Simona



