Menu Close

Bendradarbiavimas su ugdytinių tėvais. Kalėdinis draugas Nykštukas

Kalėdų draugas ”NYKŠTUKAS“

2022-12-15

Nuostabiausios metų šventės jau skuba pas kiekvieną į namus. Nesvarbu ar tu didelis ar mažas, bet Kalėdų ir Naujųjų metų laukimas yra stebuklingas laikas. O kaip gi nepapuošti namų ir savo aplinkos šių švenčių belaukiant? Nuostabiausia ir mieliausia puošmena yra pagaminta mažomis „Zyliukų“ grupės vaikučių rankomis.

„Zyliukų“ gr. vaikučiai su mokytoja Sandra ir Nykštuke Gintare plušėjo kalėdinėje dirbtuvėje. Svečiuose pas vaikučius buvo ugdytinės Auksės mama Gintarė, kuri ne tik atėjo su puikia idėja pagaminti namų dekoraciją, bet ir pasipuošė nuotaikingu Nykštukės kostiumu, taip sukurdama dar didesnį įspūdį vaikams, bet ir sustiprindama šventinę dvasią grupės bendruomenėje.

Vaikai gamino Nykštukus, kuriais puošė grupės eglutę. Kiekvienam savo Nykštukui sugalvojo  vardą, tad po egle sutūpė nuostabiais ir originaliais vardais pavadinti mažieji draugai. Šventiniu laikotarpiu Nykštukai iškeliaus kiekvienas į savo namus, po vaikučių eglutėmis. Taip nuostabiai, kruopščiai ir jaukiai pagaminti Nykštukai  kvies Kalėdų senelį po  egle padėti dovanėlių. Vaikai laukia ir džiaugiasi šventinio laikotarpio laukimu ir tiki švenčių stebuklu.

Mokytoja Sandra Benkunskienė

Skip to content